www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Annie Hall Türkçe Dublaj izle

( Yüksek Kalite ) tek parça fragmanYorum yap


Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Annie Hall Türkçe Dublaj izle FILM BILGILERI

Annie Hall Türkçe Dublaj izle

New York’lu komedyen yazar Alvy Singer (Woody Allen) aşkın peşinden gitmek istese de, yaşadığı entellektüel ortamda aradığını bulabileceği konusunda oldukça umutsuzdur. En az kendisi kadar nörotik olan şarkıcı Annie Hall (Diane Keaton) ile tanışması ise önyargılarını sona erdirir. Yoğun olduğu kadar farklı olan bir ilişki yaşamaya başlarlar. Annie Hall’u etkileyici kılan, aşk üzerine öncekilerden farklı şeyler söylemeye çalışması. Komedi ve romantizm karışımı film, 70ler de gezinmek isteyenler ya da klişe aşk tasvirlerinden sıkılmışlar için iyi bir alternatif.

Alvy Singer kültürel olarak çok birikimli biridir. Bulunduğu çevredeki insanlar da Alvy’e benzemektedir. Ancak Alvy’nin hayallerindeki kişi daha farklı profilde biridir. bu yüzden gerçek aşkı bulacağına dair pek ümidi yoktur. Bir gün kendisine çok benzeyen Annie Hall ile tanışır ve hayatı sonsuza dek değişir. Woody Allen’in en iyi yapımlarının başlangıcı olarak gösterilen film, değişik türden romantik aşk filmleri isteyenler için ideal.

Filmin Türü: Komedi, Romantik, Yabancı

İzlenme : 43

Yapım Yılı: 1977

IMDB Puanı: 8,1

İndirmedenizleyin Puanı: 8,3

Yönetmeni: Woody Allen

Oyuncuları: Woody Allen, Diane Keaton, Tony Roberts, Carol Kane, Paul Simon, Shelley Duvall, Janet Margolin, Colleen Dewhurst, Christopher Walken

Eklenme Tarihi : 22 Eylül 2017 12:54
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi