www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Av Mevsimi filmi izle

( Yüksek Kalite )

2010 yılında gösterime giren ve beklediği ilgiyi kısa sürede gören kült filmlerden bir tanesi olan Av Mevsimi filmi full izle, kadro kalitesi bakımından ve cast seçimindeki başarısı nedeniyle de efsane olmayı fazlasıyla hak ediyor. Türk sinema tarihinin en önemli yönetmenlerinden bir tanesi olan Yavuz Turgul’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin baş rollerinde ise Şener Şen ve Cem Yılmaz gibi mükemmel isimler yer alıyor. Yavuz Turgul, Şener Şen ısrarını sürdürüyor ve bu ısrar, sinema dünyası için olduğu gibi sinema severler için de güzel bir hediyeye dönüşüyor. Filmin konusu ise şu şekilde:

Polis teşkilatının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Ferman, sahip olduğu tecrübe ve karakter sayesinde teşkilatın yanı sıra gündelik hayatında da büyük saygı görüyor. Avcı lakabı ile anılan Ferman, öldürülen bir kızın izini sürerken ilginç bulgulara rastlıyor ancak olayın ardından çok büyük bir ismin çıkacağını kestirmek pek de kolay değil. Bu süreçte ona İdris yardımcı olacak ve henüz stajyer olarak aralarına katılan Hasan da bu görevde yer alacaktır.Av mevsimi filmi izle

Ünlü iş adamlarından bir tanesi olan Battal Çolakzade, cinayet ile ilgili birçok şüpheyi üzerinde barındırıyor ancak çok güçlü bir iş adamı olduğu için ona ulaşmak da kolay olmayacaktır. Av Mevsimi izle, sürükleyici senaryosu ve muhteşem kadrosu ile bu adreste sizleri bekliyor ve dilediğiniz an sizler de filmi seyredebilirsiniz.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Av Mevsimi filmi izle FILM BILGILERI

Av Mevsimi filmi izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 1Eklenme Tarihi : 5 Nisan 2018 7:13
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi