www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Babam ve Oğlum Tek Parça Full izle

( Yüksek Kalite )

Takvimler 2005’i gösterdiğinde Çağan Irmak, sanat filmi tercihini bir kenara bırakıp gişe filmi ile sevenlerinin karşısına çıkmayı tercih etti. Bu tercihin ne kadar doğru bir adım olduğunu hali hazırda görebiliyoruz. Babam ve Oğlum gibi bir efsaneyi bizimle buluşturan ünlü yönetmen, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Babasının sözünü dinlemeyip çiftlikten ayrılan ve Gazetecilik okumak için büyük bir serüvene adım atan Sadık, yıllar sonra yaşadığı kötü olaylar nedeniyle köyüne geri dönmek zorunda kalıyor. 70’li yılların karışık siyasetini ve büyük bir aile dramını konu alan efsane film Babam ve Oğlum, hali hazırda popülaritesini korumayı da başarıyor.

Çetin Tekindor, Fikret Kuşkan, Hümeyra gibi önemli isimleri tek bir çatı altında toplamayı başarmış olan bu özel filmi henüz izlemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeden izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ege Tanman’ın oyunculuğunun zirve yaptığı filmlerden bir tanesi olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Leyla ile Mecnun’da çok daha yakından tanıdığımız bu isim, Babam ve Oğlum filminde Deniz karakterini oynuyor. Özellikle babası Sadık’ın vefatından sonra büyüklere taş çıkartacak nitelikte bir oyun sergileyen ege Tanman’ı da izleme fırsatına sahip olacaksınız.
Sinema perdesinin mihenk taşlarından bir tanesi olarak nitelendirilen bu özel film, darbe dönemine ışık tutarken, büyük bir dramı da gözler önüne seriyor. Sevgi, özlem, mutluluk ve daha birçok duygu bu filmde sizleri bekliyor…

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Babam ve Oğlum Tek Parça Full izle FILM BILGILERI

Babam ve Oğlum Tek Parça Full izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 1Eklenme Tarihi : 28 Mart 2018 7:45
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi