www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2000'den fazla film sizleri bekliyor.

Bağış Yap – Donate Sayfası

Merhaba değerli ziyaretçi, bu sayfayı incelediğine göre ya çok meraklısın yada gerçekten sitemizin gelişimi için bağış yapmaya niyetlisin. Her ne olursa olsun bizim için son derece değerli ve kıymetlisin bunu bilmeni isteriz.

indirmeden izleyin sitesi dolu dolu 1.5 senedir en son ve güncel yabancı filmleri sizlere reklamsız bir şekilde sunmaya devam ediyor ve bundan sonraki yıllarda bu tıpkı bugün olduğu gibi ilerleyecektir.

Bu siteyi ilk açtığımızda her hangi bir gelir beklentimiz yoktu, hala aynı şekilde böyle bir beklentimiz yok. Diğer siteler gibi her tarafı bahis reklamı, cinsel içerikli reklamlar ve sürekli sizi rahatsız eden türde açılan reklamları hiç bir zaman bu sitede göremezsiniz çünkü bizde bu siteden film izliyoruz ve o tarz reklamlardan nefret ediyoruz.

Peki nedir bu bağış sayfası? Aslına bakarsanız bağış yapana her hangi bir ödül, armağan yada ayrıcalık tanımayan hatta yolladığınızı bile fark etmeyeceğimiz bir sistemdir. Tek ödeme yöntemi ise Bitcoin’dir. Aşağıdaki hesaba gönlünüzden ne koparsa yollayabilirsiniz, bu yolladığınız ücret siteye yapılan çalışmalar ve masrafları karşılayabilmek için kullanılacaktır.

Bitcoin Hesabımız : 1ACEhxtRVLPaTx6TgDf7eT6AsQzH8ZT83o


anlik film izleme sayisi