www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Dağ 2 full izle

( Yüksek Kalite )

Dağ 2 full izle, Türk Silahlı Kuvvetlerinin de desteği ile vizyondaki yerini alan dağ filmi, kısa sürede önemli bir gişe elde etmiş ve çok sayıda sinema izleyicisine ulaşmayı başarmıştır. İlk filmde elde edilen başarı sonrası ikinci filmin çekimleri ne yazık ki bir hayli uzadı ancak perdeye göz attığımızda o çok beklediğimiz serinin ikinci filminin yer aldığını görebiliyoruz.

Oğuz ve Bekir ikilisini ilk filmden tanıyoruz. Askerlikleri bitmek üzere olan bu ikili, devam etmekte kararlı ve Özel Kuvvetler bünyesinde yer almayı çok istiyor ancak her ikisinin de sakatlıkları sürüyor. Bu sakatlıklar Özel Kuvvetler tarafından reddedilmelerine neden olacaktır ancak aralarında geçen konuşma Veysel Gökmusa tarafından işitiliyor ve bu ikiliye bir şans daha veriliyor. Zorlu bir eğitim süreci sonrası iki askerimiz de Özel Kuvvetler’e kabul ediliyor.

Işid tarafından esir alınan bir gazetecinin kurtarılması asıl hedef iken askerlerimiz ve komuta kademesi bir köyü müdafaa için de harekete geçiyor. Üstlerinin haberi olmadan farklı işlere de girişen askerlerimiz, buradan da büyük bir başarı ile ayrılmayı başarıyor.

Alper Çağlar’ın kaleminden çıkan ve kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başaran bu filmi destekliyoruz. Senaryo, sahneler ve özellikle cast seçimi muazzam bir şekilde yapılmış. Çağlar Ertuğrul ve Ufuk Bayraktar gibi özel isimleri izlemek de gerçekten keyif veriyor ve Dağ 2, sinema perdesinin önemli filmleri arasında yerini alıyor.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Dağ 2 full izle FILM BILGILERI

Dağ 2 full izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 1Eklenme Tarihi : 29 Mart 2018 6:16
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi