www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Dizibox yeni adresi

( Yüksek Kalite )

İnsanlar artık dizi izleme alışkanlıklarını kökten değiştirmiş durumda. Örneğin yabancı dizi izlemek istediklerinde en uygun olanı internet olarak görüyorlar. Çünkü internet üzerinden dizi izlediğiniz de reklamsız ilerlediği içinde izlediğiniz filmden çok daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yabancı dizileri bizim Türk dizileriyle de kıyaslamak mümkün değil çünkü Türk dizileri neredeyse hep aynı konuları işliyor. Bir kanalda yayınlanan dizinin diğer kanallarda farklı oyuncularla çekilmiş olan tekrarlarını izlemek zorunda kalıyoruz. Dolayısıyla burada Türk dizileri ya da filmleri izlemek yabancı filmlere ve dizilere göre de daha sıkıcı.

İnternet ve yabancı diziler denildiğinde ise aklımıza gelen sayılı birkaç dizi sitesini görüyoruz bunlar arasında ilk sırada bulunan dizibox ise artık yeni adresiyle hizmet veriyor. Siteye erişimin sağlanacağı yeni link olarak ise Dizibox.co adresini tercih edebilirsiniz. Bu sayede sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sitenin eski adresine ulaşamamanın nedeni ise engelleniyor olmasıdır. Bunun nedeni ise mahkeme kararı VPN ile girebiliyorsunuz ancak DNS ile girebilmek mümkün değil.

Yukarıda belirttiğimiz yeni adresten siteye girdiğinizde A’dan Z’ye kadar çok sayıda diziyi online olarak izleyebiliyorsunuz. Üstelik bu dizilerin de serilerinin tamamı site içerisinde ekli durumda. Yani başladığınız da canınız sıkılana kadar izleyebilme imkanınız var. Yani dediğimiz gibi reklamsız bir şekilde diziyi tamamlayabilmek heyecanı tam olarak yaşattığı gibi aynı zamanda da diziden kopmamanızı sağlıyor. Aynı diziyi televizyondan izlediğiniz de ise reklam arası dizi izlemiş gibi oluyorsunuz.

Yabancı dizileri keyifli kılan diğer bir özellikleri ise görsellikleri yani kullanılan efektler adeta izleyicisini büyülüyor. Türk dizilerinin en büyük eksiğinin de bu olduğunu biliyoruz. Eğer ki türk dizileri kalitesini yabancı diziler gibi yükseltebilirse bu durumda dünyaya açılması da çok daha hızlı olacaktır. Bugün Türk dizilerinin ve filmlerinin Ortadoğu’ya doğru açılıyor olması giderek yükselen kalitesinin de bir göstergesi diyebiliriz.

Kısacası konumuza tekrar dönecek olursak Türkiye’de hizmet veren en popüler yabancı dizi siteleri ve bunlar arasında lider olan Dizibox.co yabancı dizi severlerinin de seyir ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Dizibox yeni adresi FILM BILGILERI

Dizibox yeni adresi

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 2Eklenme Tarihi : 27 Mayıs 2018 2:53
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi