www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Eyvah Eyvah Tek Parça Full izle

( Yüksek Kalite )

‘Tek Kişilik Dev Kadro’ ile gönüllerde taht kurmayı başaran ünlü komedyen Ata Demirer, stand up dünyasında elde ettiği başarıyı sinema perdesine taşımaya da kararlı. Bu kararlı duruşu Eyvah Eyvah ile kusursuz bir seviyeye ulaştı. Çanakkale’nin Geyikli kasabasında geçimini klarnet çalarak sağlayan Hüseyin, aşık olduğu kıza açılma konusunda büyük sıkıntı yaşamaktadır. Her şey yoluna girdi derken aldığı ilginç bir haber onu farklı maceralara sürükleyecektir. Hüseyin, öldü denilen babasının yaşadığını öğrenir ve babasını bulmak için İstanbul’un yolunu tutar. Hüseyin’in burada tanışacağı isimler onu farklı bir maceraya sürükleyecektir. Kendisi gibi müzisyen olan Firüzan ile tanışır ve macera başlar.

Eyvah Eyvah Tek Parça Full izle
Yerli komedi film kategorisine farklı bir soluk getiren ve özlediğimiz heyecanı bize yeniden yaşatan Eyvah Eyvah filmini henüz izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Demet Akbağ gibi özel bir ismin de yer aldığı bu komedi filmi, gişe rekorları kırdı ve hali hazırda online dünyanın da en çok izlenen filmleri arasında yer alıyor.

Hüseyin sevdiği kadına yani Müjgan’a açılabilecek mi? Firüzan ile onu ne gibi maceralar bekliyor? Tüm bu soruların yanıtı eğlenceli bir senaryo ile sinema perdesindeki yerini almış durumda. Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın muhteşem oyunculuğu ve kusursuz senaryo, bizleri harika bir film ile tanıştırıyor ve gülmek istiyorsanız listelerinizde bu filme mutlaka yer vermelisiniz.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Eyvah Eyvah Tek Parça Full izle FILM BILGILERI

Eyvah Eyvah Tek Parça Full izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 0Eklenme Tarihi : 26 Mart 2018 10:26
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi