www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2000'den fazla film sizleri bekliyor.

Hababam Sınıfı Askerde Full izle

( Yüksek Kalite )

Hababam sınıfı askerde izle filmi Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eseri Hababam Sınıfı, yeni dönemde bir kez daha can buluyor. Mizah dünyasına ve daha da önemlisi sinema perdesine farklı bir soluk getiren efsane, Ferdi Eğilmez’in yönetmenliğinde bir kez daha sahne alıyor. Serinin bu filminde Deli Bedri’nin hayalleri gerçek oluyor ve büyük oyun ortaya çıkıyor.

Hababam sınıfı askerde filmi, Yaşları askerlik çağına ulaşmış olan sınıfımız, bir sabah uyandığında kendini askerde buluyor ancak askeri erkan çok tanıdık isimlerden oluşuyor. Deli Bedri’yi bu kez Binbaşı Bedri olarak görüyoruz ve heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Halit Akçatepe, Mehmet Ali Alabora, Cengiz Küçükayvaz gibi sinemaya gerçekten değer veren önemli isimler de bu filmde bir kez daha karşımıza çıkıyor. Harika bir seri oluşturduklarını belirtmekte fayda var ve eskiye kıyasla daha hareketli bir senaryonun varlığından söz etmek mümkün.

Eskiye olan özleminizi bir nebze olsun gidermek ve özel isimleri tek bir filmde bulmak istiyorsanız eğer hababam sınıfı askerde filmini mutlaka izlemelisiniz. Sınıfımızın askerdeki maceraları oldukça komik ve gerçekten güçlü bir senaryo hazırlanmış. Deli Bedri’nin intikam için gün saymasına değdi diyebiliriz ve askerlik sınıfımızı bir hayli zorlayacak gibi görünüyor.
Deli Bedri’nin bu ilginç planı Hababam Sınıfı’nda nasıl bir etki yaratacak bilmiyoruz ancak izlediğinizde bu sorunun cevabını kahkahalar ile vereceksiniz. Sinemanın mihenk taşlarından bir tanesi olan Hababam Sınıfı, yeni dönem sinemasına uyarlandı ve Hababam Sınıfı Askerde serisi ile karşımıza çıktı.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Hababam Sınıfı Askerde Full izle FILM BILGILERI

Hababam Sınıfı Askerde Full izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 2

Yapım Yılı: 2005

Eklenme Tarihi : 8 Mart 2018 9:30
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi