www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Issız Adam Full izle

( Yüksek Kalite )

Melis Birkan ve cemal Hünal’ın harikalar yarattığı ve senaryosu ile milyonlarca sinema seyircisini ağlatmayı başaran Issız Adam, Çağan Irmak’ın ustalık eserlerinden bir tanesi. Hali hazırda popülaritesini korumayı başaran filmin konusu ise şöyle;

Alper(Cemal Hünal), yemek yapmayı seven ve kendi restoranını işleten bir yönetici olarak karşımıza çıkıyor. Yaşadığı ilişkiler onu hiçbir şekilde mutlu etmiyor ve kısa süreli olmasının yanı sıra cinsellikten öteye gidemiyor. Yaşadığı ruhsal sorunlar, karmaşık duyguları da beraberinde getiriyor ancak Ada ile tanışması ona gerçekleri kısa sürede öğretiyor. Uzun süredir aradığı kadını bulduğunu düşünen Alper, yaşadığı ilişkiden büyük keyif alıyor ve ilk kez güzel vakit geçirdiğini fark ediyor.

Ada(Melis Birkan) ise çocuk kostümleri tasarlayan sıradan bir kadın ve sahip olduğu hayat da bir o kadar sıradan… Ada, aşk kadını ve bunu doyasıya yaşamak için her şeyini vermeye hazır. Alper ile tanıştığında onu değiştirmek için çok fazla çaba sarf ediyor ancak bir gün geliyor ve Ada ile Alper’in yolları ayrılıyor… Alper, korkularına yenik düşerek bu ilişkiyi bitirme kararı alıyor ancak Ada’sız günler çok zor geçiyor.

Yıllar sonra bu iki insan karşılaşıp birbirlerinin gözlerinin içine baktığında hepimiz bir anda çözülüyoruz. Melodramın en iyi örneklerinden bir tanesi olan Issız Adam, Çağan Irmak farkı ile sinema perdesinde çok önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Issız Adam Full izle FILM BILGILERI

Issız Adam Full izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 2

Yapım Yılı: 2008

Eklenme Tarihi : 21 Mart 2018 1:01

Etiketler: ,

Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi