www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Kahpe Bizans Full Tek Parça izle

( Yüksek Kalite )

Kahpe Bizans Full Tek Parça izle, Kuraklık nedeniyle kendi yurtlarından göç etmek zorunda kalan Nacaroğulları’nın eğlenceli hikayesine ortak olmaya ne dersiniz? Doğu Roma İmparatorluğu’nun hakimiyeti ve zulmü altında olan Anadolu, kendine bir çıkış yolu aramakta ve özgürlük mücadelesi vermektedir. Nacaroğulları da bu özgürlük mücadelesinde önemli bir paya sahip. İmparator İlletyus’un gördüğü bir rüya ile birlikte macera başlıyor ve bu rüyanın sonuçları ile karşı karşıya gelmemek adına zulüm başlıyor.

İlletyus, Kahin ile yaptığı görüşmede doğacak olan bir Nacar çocuğunun imparatorluğun başına büyük dertler açacağını savunur ve İlletyus harekete geçer… Saldırı ile birlikte Nacaroğulları’nın Süper Gazisi, çocuklarını koruma altına alması için eşini farklı bir bölgeye gönderir. Yıllar sonra doğacak olan çocuk kahinin de dediği gibi imparatorluğun başına dert açacaktır.
Kahpe Bizans, sinema dünyasının en eğlenceli filmlerinden bir tanesi ve eğlencenin yanı sıra dikkat çekici bir mizah da bizleri bekliyor. Gani Müjde ve Fatih Solmaz’ın senaristliğini üstlendiği bu film, kült filmler arasında da yerini almış durumda.

Mehmet Ali Erbil, Hande Ataizi, Cem Davran gibi sinema perdesinin önemli isimlerini bünyesinde barındıran bu film, gülmek isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen eski popülaritesini hali hazırda korumayı başarıyor ve online dünyanın da en çok seyredilen filmleri arasında özel bir yere sahiptir. Henüz izlemediyseniz daha fazla vakit kaybetmeden bilgisayar karşısında yerinizi almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Kahpe Bizans Full Tek Parça izle FILM BILGILERI

Kahpe Bizans Full Tek Parça izle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 0Eklenme Tarihi : 19 Mart 2018 9:50
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi