www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Kaptan Amerika – Kahramanların Savaşı Filmini Yakından İnceleyelim

( HD Kalite )

Çoğu MARVEL fanı tarafından merakla beklenen ve 6 mayıs’ta gösterime girecek olan film, fragmanlarıyla bizi bir tarafı seçmeye zorluyor. Filmin adının orjinali Captain America Civil War olmasına rağmen Civil War’ı İç Savaş yerine Kahramanların Savaşı olarak çevrilmesi ne kadar doğrudur tartışılabilir. Aslında iç Savaş kelimesi Filmi baştan sone özetliyor.

Marvel tarihinin yakın geçmişine bakarsak Kaptan Amerika İlk Yenilmez filminde bacak kadar boyu, türlü türlü huyu olan Steve Rogers’in, Howard Stark ve Ekibi sayesinde nasıl bir kahramana dönüştüğünü çok rahat görebiliriz. Peki böyle bir durumda seni süper kahraman yapan adamın çocuğu olan Tony Stark’a karşı atar gider yapmak ne kadar doğrudur tartışılır.

Filmin Fragmanına bakıldığında ise İç savaş’ın tarafları bellidir. bir yanda kaptan amerika, hawkeye, scarlet witch, ant-man, falcon ve winter soldier. Diğer yanda ise demir adam, war machine, vision, black widow ve tabi ki örümcek adam.

Genel olarak filmin konusu Avengers ekibinin kontrolünün kimde olacağı üzerine. Kaptan Amerika kontrolün ABD’de olmamasını isterken, Demir Adam ise bildiğimiz kadarıyla Nick Fury’nin kontrolü altında çalışmaktan yana.

Filmin eksiklerine bakacak olursak gözümüz ilk başta sevimli yeşil arkadaşımız can yoldaşımız damarına basılmasını istemeyen Hulk geliyor. gerçi Mark Ruffalo’nun sette gözüktüğüne dair haberler var. ayrıca oyuncular arasında da adı geçmiyor. belki sadece arkadaşlarını ziyarete gelmiştir. Bekleyip göreceğiz. aynı şekilde Daredevil ve Thanos’ta filmin eksikleri arasında.

Yönetmen koltuğunu ise Russo kardeşlerden Anthony Russo ve Joe Russo paylaşıyor. Bu ikiliyi 2015 yapımı Kaptan Amerika Kış Askeri filminin yönetmenliğini de üstlenmişlerdi.

Bu Filmde gönlümüz Tony Stark’tan yana. Çünkü vicdanı olan biri

iron man war machine

 

 

şu fotoğraf karşısında Kaptan’ın tarafını tutamaz.

Biz indirmedenizleyin.com ailesi olarak filmde Ultron’u da görmek isteriz. Hatta göreceğimize dair içimizde güzel hisler var. Thor’un çekicini havada sallayan Ultron’un Kaptan’ı halay mendiline çevirmesini umuyoruz.

Umarız ki görsel bir şölen bizleri bekler. Ve Kaptan Amerika – Kahramanların Savaşı izleme keyfi, bizlerin aracılığıyla sizlere en kısa zamanda ulaşır.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Kaptan Amerika – Kahramanların Savaşı Filmini Yakından İnceleyelim FILM BILGILERI

Kaptan Amerika – Kahramanların Savaşı Filmini Yakından İnceleyelim

Filmin Türü: Sinema Haberleri

İzlenme : 97Eklenme Tarihi : 13 Nisan 2016 9:56

Etiketler: , ,

Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi