www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

KAYHAN Filmi Full İzle

( Yüksek Kalite )

Yıllar boyunca, yaptığı tüm işler ile Türk toplumu nezdinde büyük bir beğeni yüzdesi oluşturan ve genel kabul gören Şahan Gökbakar; bugün için komedi denildiği anda ilk akla gelen isimlerden biri olmaktadır. Salt Recep İvedik karakterinin dahi tek başına kendi üzerine odaklanması ile rekordan rekora koşan gişe hasılatlarına neden olan Şahan Gökbakar, bu alandaki başarısını artık perçinlemiş bulunmaktadır. Yeni filmi olan Kayhan için kamera karşısına geçen ve an itibarı ile filme bitirmek üzere olan Şahan Gökbakar, sabit izleyici kitlesine yeni vaatler de sunmaktadır. Zaten Kayhan izle tavsiyelerinin altında yatan temel öğe de yine bu özgüvenden kaynaklanmaktadır.

Bu kez çok daha farklı bir tiplemeyi canlandırmak için kamera karşısında yer alan ünlü komedi oyuncusu, dişlek görünümlü Kayhan isimli karaktere hayat verirken, Türk komedisine de yeni bir soluk kazandıracağını düşünmektedir. Kayhan filmi full izle diyenlerin tek yapması gereken, yalnızca çok kısa bir süre için daha beklemek olacaktır. Sonrasında ise tüm sinema salonlarında gösterime girecek olan Kayhan filmi ile buluşmak mümkün olacaktır.

Her yıl, mutlaka bir karakteri ile sinema seyircisinin karşısına çıkmayı eksik etmeyen Şahan Gökbakar, genel olarak birer yıl ara ile Recep İvedik serisine yeni bir halka eklemekte; diğer ara yıllarda ise bağımsız karakter filmleri çekmektedir. 2018 Kayhan filmi izle diyenler için komediye doyacakları bir yıl olacak gibi görünmektedir.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

KAYHAN Filmi Full İzle FILM BILGILERI

KAYHAN Filmi Full İzle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 194

Yapım Yılı: 2018

Eklenme Tarihi : 31 Ocak 2018 5:49
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi