www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

KETENPERE FİLMİ FULL İZLE

( Yüksek Kalite )

Kolpaçino film serisi efsanesinden tanıdık birçok yüzün bir araya gelmesi ile meydana gelen Ketenpere isimli film, Şafak Sezer’in öncülünde hayat bulan benzer içerikli filmlerin sonuncusu olarak ön plana çıkmaktadır. Ketenpere filmi izle tavsiyeleri ile hayranlarının desteği de gözle görülebilmektedir.

Ketenpere filmi full izle diyenler için sinema salonlarına gitme imkânı artık ortadan kalksa da filmin televizyon satışının gerçekleştiği müjdesini verebiliriz. Şafak Sezer’in kaleme almış olduğu Ketenpere filminin konusuna dair kısaca şunları söylemek mümkündür… Kalender, bir akrabasının cast ajansında çalışan ve arada da dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine aldığı için ceza evine girer. Ceza evinde tanıştığı Vefa abi isimli bir mahkûm, kısa sürede Kalender’i çok sever ve onu hemen himayesine alır. Cezasını tamamlayan Kalender, ceza evinden çıkar ve eski yaşamına derhal geri döner. Vefa’nın dışarıdaki adamları, ona dışarıda da yardım ederler. Bir süre sonra, Vefa da ceza evinden çıkar. Kalender, Vefa’nın yanına gider ve ona kendi cast ajansını kurmak ve film çekmek hayalinden bahseder. Vefa, çok sevdiği Kalender’e yardım etmeye ve ona bir film çekmek için yardım etmeye karar verir.

2017 Ketenpere izle diyenler için müthiş bir yıl olarak görülmek ile birlikte, Şafak Sezer’in sıradaki projeleri için 2018 yılı boyunca bekleyiş de gerektirecektir.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

KETENPERE FİLMİ FULL İZLE FILM BILGILERI

KETENPERE FİLMİ FULL İZLE

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 75

Yapım Yılı: 2018

Eklenme Tarihi : 31 Ocak 2018 7:51
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 

“KETENPERE FİLMİ FULL İZLE” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Ahmet - 9 ay önce demiş ki:

    Cok guzel


anlik film izleme sayisi