www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Labirent 3 Son İsyan İzle

( Yüksek Kalite )

26 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren Labirent 3 Son İsyan izle , ilk haftasında beklediği ilgiyi fazlasıyla gördü ve ülkemizde de birçok sinemada yerini aldı. Yönetmen koltuğunda Wes Ball oturuyor ve çıkardığı en iyi işlerden bir tanesi olduğunu söylemek de mümkün. Bilimkurgu macera dalında perdedeki yerini alan film, Thomas ve arkadaşlarının nefes kesen macerasını sinema severler ile buluşturuyor. Filmin konusu ise şu şekilde:

Thomas ve yakın arkadaşları,labirent 3 izle labirent macerası sonrası derin bir nefes almış ve kurtulduktan hemen sonra Wicked adı verilen katil bir gruba karşı direnen isyancıların lideri ile buluşmuştur. Right Hand, isyanın başını çeken ve bu gruba liderlik eden özel bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Buluşma ile birlikte filmin seyrinin değişeceğini de belirtmekte fayda var ve kısa bir süre sonra hareketlilik başlıyor. Teresa, ihanetin kahramanı ve bu ihanet sonrası Wicked’a karşı olan duruş bir kez daha gün yüzüne çıkıyor. Thomas ve arkadaşlarının görevi artık, isyan esnasında esir düşen Minho’yu kurtarmaktır. Grup, Minho’nun yakalanışına engel olamamış ve yeni bir plan yapmak durumunda kalmıştır.

Bu plan grubu nasıl etkileyecek merak ediyorsanız eğer sizler de hiç vakit kaybetmeden Labirent  Son İsyan türkçe izle filmini seyredebilirsiniz. Alınan kararlar yalnızca grubun değil, dünya üzerindeki birçok kişinin geleceğini etkileyecek ve ilginç durumlara neden olacaktır. Keyifli ve sürükleyici bir film sizleri bekliyor…

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Labirent 3 Son İsyan İzle FILM BILGILERI

Labirent 3 Son İsyan İzle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 2Eklenme Tarihi : 5 Nisan 2018 7:12
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi