www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Recep İvedik 5 İzle

( Yüksek Kalite )

Sinema tarihinin en komik serilerinden bir tanesi olan Recep İvedik 5 izle , yeni dönemde serinin beşinci filmi ile karşımıza çıktı ve her zaman olduğu gibi kısa sürede gişe rekoru kırmayı da başardı. Gökbakar Kardeşlerin eseri olan film, Şahan Gökbakar tarafından kaleme alındı ve Togan Gökbakar da yönetmen koltuğuna oturdu. Serinin en komik filmleri arasında yer alabilir ve bu kez macera çok daha farklı… Recep İvedik karakteri, serinin dördüncü filminde eğlenceli bir Survivor macerası ile karşımıza çıkmıştı ve bu kez gençlik oyunları kapsamında düzenlenen bir etkinlikte yer alıyor

Yakın arkadaşının vefat etmesi ile birlikte ziyaret esnasında verdiği sözü tutmak için genç kafileyi taşıyan Recep İvedik, Karaambar Kamyoncular Derneğinde yedikleri yemek ile birlikte kafilenin zehirlenmesine neden oluyor. Kafile başkanı, yarışmaya katılamayacaklarını ve kafileyi yarışmadan çekeceğini söylüyor fakat Recep İvedik 5 izle onunla aynı fikirde değil!

Karaambar Kamyoncular Derneğinden aldığı destekle birlikte yeni bir ekip oluşturuyor ve yarışmalarda takım arkadaşları ile birlikte boy gösteriyor. Cast seçimi yine sıradan isimlerden yana yapılmış ve bu bağlamda düşük bütçeli bir komedi filmi olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Karakter, hepimizin yakından tanıdığı Recep İvedik karakteri ve makyaj konusunda da yine sınırları zorlamışlar diyebiliriz. Recep İvedik 5 sansürsüz izle filmini henüz izlemediyseniz sizler de sitemiz aracılığı ile bu filmi arşivlerinize dahil edebilirsiniz.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Recep İvedik 5 İzle FILM BILGILERI

Recep İvedik 5 İzle

Filmin Türü: Fragmanlar

İzlenme : 1Eklenme Tarihi : 5 Nisan 2018 7:10
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi