www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2000'den fazla film sizleri bekliyor.

Savaş Tanrısı Türkçe Seyret / Tek Parça

( Yüksek Kalite ) tek fragmanYorum yap


Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Savaş Tanrısı Türkçe Seyret / Tek Parça FILM BILGILERI

Savaş Tanrısı Türkçe Seyret / Tek Parça

Andrew Niccol’in yönetmenliğinde ve ünlü oyuncu Nicolas Cage’in baş rolünde olduğu bir film sizce kötü olabilir mi ? Savaş Tanrısı filmi,Yuri Orlov isimli sıradan ancak pazarlama yeteneği çok yüksek bir kişinin zamanla nasıl çok büyük bir silah tüccarı olup en büyük devletlere bile silah sattığını konu alan harika bir film mutlaka izleyin.

Yuri Orlov küçük yaşlarda ailesi ile Ukrayna’dan Amerika’ya yerleşir ve Yuri’nin dalgalı hayatı burada başlar. Ukrayna’da restourantta çalışmakla hayatını kazanamayacağını anlar ve bu nedenle Amerika’ya gelerek silah tüccarı olmaya karar verir. Hiç tahmin edemeyeceği şeyler yaşayan Yuri Dünya’nın en büyük silah tüccarı olmayı başarır. Şansı her zaman onun yanında olmuş ve yaptığı bütün illagal işleri legal olarak göstermeyi başarmıştır. Kıvrak zekasını kullanarak bütün ülkelere, diktatörlere silah pazarlamaya çalışır ve başarılı olur. Kardeşiyle başladığı bu işte kardeşi hayatının ağırlığından sıkılarak bu işi bırakır ve bütün yük Yuri’ye kalır. Hayatını ve yaptığı işi tek başına sürdürmeye çalışan Yuri’nin başı beladan kurtulmaz. İllagal olarak çalışmasından dolayı interpol ajanları tarafından izlenmeye başlar. Ayrıca kendi yaptığı işi de kendi içinde sorgulamaya başlar. Yaptığı işteki başarısının nedeni hırsı, azmi, becerisi ve zekasıdır. Cesareti ona silah tüccarlığının zirvesini vermiştir. Müşterileri daha fazla talep ettikçe Yuri’de bu yasadışı işlerine devam etmektedir. Lakin bu durum ve yaptığı iş sevdiği insanlar üzerinde ölümcül bir sorumluluğu ortaya çıkartmaktadır. Her ne kadar silah kaçakçısı olmak vicdanını rahatsız etse de Yuri Orlov Savaş Tanrısı lakabını almıştır ve pek çok ülkeye kaçak olarak silah satmaktadır. Yuri Orlov’un kafasında tek bir soru vardır. Dünyada 550 milyon ateşli silah bulunmaktadır. Bu da her 12 kişiden birinin silahlı olduğunu gösterir. Geri kalan 11 kişiyi nasıl silahlandırabiliriz?

Filmin Türü: 2007, Aksiyon, Editör Tavsiyesi, Efsaneler, Genel, Kült, Macera, Polisiye, Politik, Savaş, Suç, Türkçe Dublaj, Yabancı

İzlenme : 501

Yapım Yılı: 2007

IMDB Puanı: 7.8

İndirmedenizleyin Puanı: 9

Yönetmeni: Andrew Niccol

Oyuncuları: Ethan Hawke, Jared Leto, Nicolas Cage

Eklenme Tarihi : 11 Kasım 2016 6:13

Etiketler: , ,

Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi