www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

Yaralı Yüz – Scarface Türkçe Dublaj izle

( Yüksek Kalite ) okru tek fragmanYorum yap


Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Yaralı Yüz – Scarface Türkçe Dublaj izle FILM BILGILERI

Yaralı Yüz – Scarface Türkçe Dublaj izle

Suç ve gerilim filmlerinin efsane yönetmeni olan Brian De Palma yine sahnede bu sefer baş rolde Al Pacino bulunmakta kişisel olarak söylemem gerekirse Al Pacino’nun çektiği en iyi film diyebilirim harika bir oyunculuk sergilemiş yaralı yüz filmde afişi dahil odalara poster olarak asılan bu film Tony Montana Küba’dan Amerika’ya göç etmek zorunda kalmış serseri ruhlu birisidir Miami’ye yerleşen Tony burada bir uyuşturucu satılığından şehrin en büyük mafya babasına uzanan öyküsünü konu alıyor.

Yaralı Yüz filminin kadrosu Al Pacino, Steven Bauer ve diğerleriyle kaliteli bir oyunculuk sunmaktadır. Bütün hiyerarşik sistemi ayaklar altına alan, gözü kara bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Kübalı Tony Montana kötü adamların tarafından adam öldürme , yaralama ve adam kaçıma işlerini yaparken hapisaneye girer ve hapishanede çıkan bir ayaklanma sonucunda buradan kaçar ve topladığı arkadaşlarıyla birlikte suç oranının yüksek olduğu Amerika’ya gelir. Uyuşturucu işleri yaparak piyasaya yavaş yavaş girer. Yaptığı ilk işlerde bile gelecekte nasıl bir iş planladığının sinyallerinin verir. Birileri tarafından planlanan işleri bozar. Kendi kurallarını oyuna sokmaya başlar.Tony Montana yaptığı iş ile ilgili tüm donanıma sahiptir. Duygusuz bir tip ve üst seviyede bir güvensizliğin dışında cesurluğunun üstüne kötülük için her şeyi yapabilecek kişi Al Pacino’dur. Tony Montana sonuna kadar ayakta kalabilmesinin nedeni olayları ve kişileri kolayca anlayabilmesindendir. Ona göre ezemeyeceği hiç bir kimse yoktur. Tony Montana, annesi gibi bir cesur insana rastlamamıştır. Yıllar sonra annesinin yanına gidip kendisinin nasıl saygın bir adam olduğunu anlatır. Annesine dolarlar getirirp annesini de satın alabileceğini düşünmüştür. Fakat annesi beş para etmez oğlunun saygısını nasıl kazandığını anlar ve parayı kabul etmez. Al Pacino filminde mükemmel bir oyunculukla vermesi gereken bütün hisleri rahatlıkla verir ve ortaya efsanevi bir film çıkar. Harki ötesi oyunculuğunun sonunda Al Pacino’nun bütün filmlerini izlmek isteyeceksiniz.

Filmin Türü: 720p, Aksiyon, Dram, Editör Tavsiyesi, Efsaneler, Genel, Gerilim, Kült, Macera, Polisiye, Politik, Suç, Türkçe Dublaj, Yabancı

İzlenme : 473

Yapım Yılı: 1983

IMDB Puanı: 8.4

İndirmedenizleyin Puanı: 10

Yönetmeni: Brian De Palma

Oyuncuları: Al Pacino, Michelle Pfeiffer, Steven Bauer

Eklenme Tarihi : 14 Haziran 2016 4:18

Etiketler: ,

Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 

“Yaralı Yüz – Scarface Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. gürkan - 2 sene önce demiş ki:

    odasında bu adamın posteri olmayan var mı


anlik film izleme sayisi