www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2000'den fazla film sizleri bekliyor.

Yepyeni Bir Yerli Komedi Kolonya Cumhuriyeti

( Yüksek Kalite )

Türk sinemasında son yıllarda yerli komedi filmleri türünde olabildikçe farklı yeni filmler vizyona girmeye devam ediyor. Bazen seri haline dönüşen bu filmler seyirciler tarafından büyük beğeni topluyor. 21 Nisan 2017 tarihinde vizyona giren KolonyaCumhuriyeti filmi de seyircilerine kaliteli bir komedi deneyimi yaşatmayı başardı.Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin’in oynadığı filmin oyuncu kadrosunda Ersin Korkut, Uğur Bilgin ve Mahir İpek’te yer aldı. BKM Filmin son yıllarda Türk Sinemasına kazandırdığı komedi filmlerinden olan Kolonya Cumhuriyeti Murat Kepez tarafından yazılıp yönetildi. Küçük bir kasaba halkının kasabayı ziyarete gelen uzaylılarla aralarında geçen komik olaylara değinen film için internette Kolonya Cumhuriyeti izle olarak arama yaptığınızda filme kolayca ulaşabilir ve bu maceralara tanık olup eğlenebilirsiniz. Çağlar Çorumlu Kasabanın Belediye Başkanı Peker Mengen rolünde seyirci karşısına çıkarken, Büşra Pekin ise belediye başkanının eşi Mualla Mengen rolünde oynuyor.Son dönemlerin ünlü komedi oyuncularını kadrosunda barındıran film BKM ve Murta Kepez kalitesi ile seyircilere kahkaha vaat ediyor.
Serinin En Yeni Filmi Recep İvedik 5
Türk komedi sinemasında klasik bir seri haline gelen Recep İvedik serisi yeni filmi Recep İvedik 5 ile ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ı yeniden hayranları ile buluşturdu. Filmde senaristliği de üstlenen Şahan Gökbakar’a Okan Varan ve Deniz Ceylan eşlik etti. Filmin konusu Recep İvedik’in mahallesinde vefat eden bir komşusunun ölmeden önce yerine getiremediği son bir görevini Recep’in yerine getirmeyi üstlenmesi üzerinde işleniyor. Yerine getirmesi gereken görev ise Avrasya Gençlik Oyunları’na katılacak Milli Takımın Makedonya’ya götürülmesidir. Yolda bazı sıkıntılar yaşanır ve Recep İvedik sorunlara kendi yöntemleri ile çözüm geliştirerek sonuca ulaşır. Şubat 2017’de vizyona giren filme Recep İvedik 5 izle yazılarak ulaşılabilir.Türk sinema tarihinde en yüksek gişe başarılarından birini elde eden bu film ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
4N1K İle Taze Bir Romantik Gençlik Komedisi
Son yıllarda Türkiye’de sinemalarda önemli bir yere sahip olan romantik gençlik komedilerine yeni bir örnek olabilecek 4N1K; 12 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girdi.Başrollerinde Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cemrehan Karakaş gibi genç oyuncuların yer aldığı filmde yönetmen ve senaristliğiDeniz Coşkun üstlendi.Filme ulaşmak için tarayıcılarınızda 4N1K izle yazarak filme ulaşabilir ve izleyebilirsiniz. Gözde Mutluer tarafından canlandırılan Yaprak karakteri çocukluk yıllarından beri ayrılmadığı 5 kişilik arkadaş grubunda bulunan tek kızdır. Grubun erkek üyeleri olan Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz ile birlikte geçen çocukluğumda Yaprak karakteri de adeta bir erkek gibi yetişmiştir. Grubun arasında bulunmayan ve Burak Yörük tarafından canlandırılan Barış karakteri yaprağın hayatında büyük bir değişikliğe yol açar. Yaprak hayatında bir seçim yapma noktasına gelir.

Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

Yepyeni Bir Yerli Komedi Kolonya Cumhuriyeti FILM BILGILERI

Yepyeni Bir Yerli Komedi Kolonya Cumhuriyeti

Filmin Türü: Sinema Haberleri

İzlenme : 1.462Eklenme Tarihi : 1 Temmuz 2017 5:46
Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi