www.indirmedenizleyin.com sitesinde 2500'den fazla film sizleri bekliyor.

YıldızlarArası Türkçe Tek Parça izle

( Yüksek Kalite ) tek parça fragmanYorum yap


Hızlı Nakit Kredi - Bankaların kredi ve kredi kartları hakkında güncel bilgiler yer alıyor

Önceki Film << Sonraki Film >>

YıldızlarArası Türkçe Tek Parça izle FILM BILGILERI

YıldızlarArası Türkçe Tek Parça izle

Dünya’nın artık yok olmak üzere olmasını konu alan film Dünya’daki yaşam dışında yaşanabilecek gezegenler bulmayı hedefleyen astronotları anlatır. S. Thorne tarafından çıkarılan evrendeki solucan deliklerini kullanarak zamanda yolculuk yapılabileceğinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Evrende yolculuğa çıkan keşif ekibinin bir solucan deliğine girmeye karar vermesi sonucunda hikaye başlar. Ekipteki herkes bu yolculuk boyunca hayatta kalmak ve beraberliklerini korumak için büyük uğraşlar verecektir.

Mısır tarlalarında çiftçilik yapan Cooper’ın uzay konusundaki bilgisi ve teknik becerisi ona beklenmedik bir teklifin karşısına çıkmasını sağlayacaktır. İnsanlığın ve sevdiklerinin hayatı, güvenliği için zor bir karar vermesi gerekir. Cooper’ın kızı Murp, yüksek bir zekaya sahiptir. Cooper vermesi gereken kararı verir ve uzay ekibine katılır. Uzayda yaşanabilecek bir gezegen arayışları sürerken bir solucan deliğine girmeye karar verirler ve Cooper ve ekibi için zaman kırılması burada yaşanır. Zamanda yolculukları başlamıştır. Bunun nedeni solucan deliklerindeki zaman kavramının olmamasıdır. Solucan deliğine girmelerinin amacı yok olmak üzere olan dünyalarına alternatif ve kimsenin gitmemiş olacağı farklı bir boyuta geçmektir. Geçtikleri boyuttaki zaman kırılması ve zamanın olmaması nedeniyle dünya ile arasındaki zaman farkı nedeniyle aceleci ve cesur olmaları gerekmektedir. Solucan deliğinden geçtikten sonra kaşifler için geçen 1 saat Dünya’da 7 yıla bedel olmaktadır. Ekip geri döndüğünde ise tanıdıkları herkes yaşlanmış ve Cooper’ın kızı Murp babasından daha yaşlı bir hale gelmiştir.

Sinemanın altın yönetmeni Christopher Nolan üstlendiği efsane filmler arasında adını yazdıran YıldızlarArası filminde teori olarak var olduğu düşünülen solucan deliklerinin var olabileceğini kanıtlayan bir grup araştırmacının yapmış olduğu keşif sonucu bu ekip yeni bir boyuta geçerek hayatta kalma mücadelesi vermeye başlarlar. Filmi 1080p görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.

Filmin Türü: 2014, 720p, Aksiyon, Bilim Kurgu, Editör Tavsiyesi, Efsaneler, Fantastik, Gerilim, Gizem, imdb 250, Kült, Macera, Türkçe Dublaj, Yabancı

İzlenme : 314

Yapım Yılı: 2014

IMDB Puanı: 8.8

İndirmedenizleyin Puanı: 9

Yönetmeni: Christopher Nolan

Oyuncuları: Anne Hathaway, Casey Affleck, Jessica Chastain, Matthew McConaughey

Eklenme Tarihi : 14 Temmuz 2016 12:34

Etiketler: , , ,

Pembe Sihir - Güncel Kadın Sitesi
YORUMLAR
 


anlik film izleme sayisi